INSYS

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

služby

predaj výpočtovej techniky

Potrebujete výpočtovú techniku a neviete akú si vybrať? Zavolajte a my Vám nájdeme a dodáme riešenie presne podľa Vašich potrieb a finančných možností. Dobré nemusí byť drahé. Stačí definovať požiadavky a dodáme čo potrebujete. Súčasťou dodávky je vždy i doprava, inštalácia a konfigurácia.

záručný a pozáručný servis

Samozrejmosťou je starostlivosť o zákazníka. Reklamácie a poruchy riešime vždy u zákazníka. Nikam nemusíte nič nosiť ani nič vypisovať, o všetko sa postaráme.

predaj kancelárskej techniky

Potrebujete svoje dokumenty kopírovať, laminovať, viazať, skartovať ? Potrebujete počítať kopy straveniek , zakladať dokumentáciu? Stačí požiadať o návrh riešenia a cenovú ponuku.

správa informačných systémov

Oplatí sa Vám platiť si vlastného správcu IT? Ak nie, tak máme riešenie, stačí vedieť komu zavolať. Či sa pokazí počítač, nefunguje tlačiareň, nejde vložiť vzorec v Exceli, neodchádza email... Zavolajte nám a poradíme či prídeme problém vyriešiť. Veľa problémov sa dá riešiť i cez vzdialenú podporu.  

tvorba web stránok
Potrebujete dať o sebe vedieť i vo virtuálnom svete Internetu? Nájdeme Vám vhodný webhosting, email server, vytvoríme webstránku a ste tam.
komplexné IT riešenia

Zakladáte novú firmu? Presťahovali ste sa? Navrhneme Vám komplexné riešenie presne zodpovedajúce Vašim potrebám a požiadavkám. Od analýzy potrieb cez návrh riešenia a dodávku techniky až po servis a poradenstvo. Všetko v jednom balíku služieb na mieru.

dodávka spotrebného materiálu
Súčasťou starostlivosti o zákazníka sú vždy i dodávky spotrebného materiálu pre tlačiarne a kopírovacie stroje. Vieme čo potrebujete, čo sa osvedčilo a sledujeme trh aby ste neplatili viac ako je nutné.
tvorba databázových aplikácií na mieru
Potrebujete databázovú aplikáciu ale bežne dostupné sú príliš drahé, zbytočne komplikované a nevyhovujú úplne Vašim požiadavkám? Vytvoríme aplikáciu ktorá Vaše požiadavky splní.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky